Menemen, Fatma Hanım Eski Koltuk Yenileme ve Yüz Değişimi

Uzun zamandır kullandığı koltuk takımının yüzlerinden sıkılan Fatma Hanım, yıpranmış ve eskimiş olan koltuk yüzlerinin değiştirilmesi için bizimle iletişime geçti. Yenilediğimiz diğer koltukları web sitemizden dikkatle inceleyen Fatma Hanım, atölyemize uğrayarak sunduğumuz kumaş örneklerini inceledi. Kendisine sunduğumuz kartelalarını gözden geçiren Fatma Hanım, tercihini Arma Kumaş markasının Rüya Serisinden, mavi-kahverengi tonlarda çiçekli ve beyaz kumaşlarından yana kullandı. Koltuk kumaşında beyaz rengi tercih eden Fatma Hanım, kumaşların silinebilir ve yıkanabilir özellikte olmasından çok memnun kaldı. Kumaş seçiminde netleştikten sonra teslim süresi için de anlaştığımız Fatma Hanım, sunduğumuz fiyat teklifinin bütçesine uygun oluşunda duyduğu memnuniyeti de bizlerle içtenlikle paylaştı.

Menemen’deki evinden atölyemize taşıdığımız koltuk takımına uygulanan profesyonel söküm işleminin ardından, süngerler de çıkarıldı ve ana iskelete ulaşıldı. Henüz çok yıpranmamış olan ana iskelette yapılan ufak tefek onarımlardan sonra süngerleme aşamasına geçildi. Süngerlerde tercihini İşbir markalı 32 dns gri sert süngerinden yana kullanan Fatma Hanım’ın koltuk takımı, kaplanan yeni süngerleriyle çok konforlu bir hale geldi. Rahatlığının artması için minder süngerlerinin üzerine yorgan elyafı kullanıldı. Oturma yerindeki süngerlere rahatça yıkanabilmesi için boydan boya fermuar uygulandı ve yıkama amacıyla çıkarırken herhangi bir parçalanma ve sökülme yaşanmaması için tüm elyaflara şilte (astar) uygulaması yapıldı.

Bu işlemler bittikten sonra, hali hazırda sipariş verilen ve kesimden gelen kumaşlar koltuğa döşenmeye başlandı. En ince detaya dikkat ederek tamamlanan kumaş kaplama işleminin ardından koltuklar, paketleme ve teslimata hazır hale getirildi. Renklerle uyumlu kırlentler ile rahatlık, hareket ve şıklık kazanan koltuk takımını bu şık görüntüsüyle atölyemizde fotoğrafladık.

Yenilenmiş koltuk takımlarını Menemen’e Fatma Hanım’a söz verdiğimiz tarihte ulaştırdık. Eski koltuk takımının yeni haliyle karşılaştığında şaşkınlığını gizleyemeyen Fatma Hanım, son ana kadar biraz tereddüt ettiği kumaş seçiminin koltuklarına çok yakıştığını gören Fatma Hanım, ortaya çıkan bu titiz çalışmadan ötürü çok memnun oldu. Bu memnuniyeti yaşadığımız için bizler de çok mutlu olduk.

Fatma Hanım’ın yenilenmiş koltuk takımıyla sağlıklı günler geçirmesini diliyor, kendisine bizi seçmiş olduğu için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Şekil Koltuk olarak, hayalinize şekil vermek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster