Bornava Evka.3, Ünzile Hanım Tekli Koltuk Yüz Yenileme

Ünzile Hanım bizlere Manisa`daki bir müşterimizin tavsiyesi ile telefon aracılığıyla ulaştı. Telefon görüşmemizde bizimle iki tane tekli koltuğunun yüzünü değiştirmek istediğini paylaşan Ünzile Hanım’a koltukları ile ilgili bazı sorular yönelttik. Ünzile Hanım’ın yanıtlarından hareketle yapacağımız işlemleri az çok planladık. Ünzile Hanım’a bir ön fiyat teklifi sunabilmek için koltuklara döşenecek kumaşla ilgili özel bir isteği olup olmadığını sorduk. Ünzile Hanım bize nubuk kumaş tercih ettiğini söyledi ve bu isteği doğrultusunda hazırlığımızı yaparak kumaş sunumu için evinde kendisini ziyaret edebileceğimizi belirttik. Ünzile Hanım bu önerimizi kabul etti ve kendisiyle birkaç gün içinde evinde görüşmek üzere anlaştık.

Ünzile Hanım, Evka-3 semtindeki evinde bizi karşılayarak yenilenmesini istediği koltukları gösterdi. Ünzile Hanım’ın tekli koltuklarının iskeleti sağlam olmasına rağmen kumaş ve süngerleri çok yıpranmıştı. Tek tek özelliklerini anlattığımız ve fiyatlarını paylaştığımız kumaş örneklerimizden oluşan sunumumuz tamamlandı ve Ünzile Hanım Evipek Tekstil markasının Nubuk serisinden silinebilir ve yıkanabilir açık renkli bir kumaş beğendi. Seçimini not edip özel isteklerini dinlediğimiz Ünzile Hanım, sunduğumuz fiyattan ve beklediğinden çok daha erken olan teslimat süresinden çok memnun oldu. Koltuklarına yapacağımız tüm işlemleri Ünzile Hanım’a koltuklar üzerinde göstererek detaylı bir şekilde aktardık.

Ünzile Hanım’ın yenilenecek koltukları Evka-3 teki evinden teslim alınarak atölyemize getirildi. Öncelikle dikkatli bir söküm işleminden geçirilen koltukların iskeleti ortaya çıktı. İskeletinde yer yer açılma olan kısımlar tamir edildi. Ayaklarda oluşan cila çizikleri rötuş cilasıyla onarıldı. Kol ve yaslanma yerlerindeki süngerler yenilendi. Oturma yerindeki minder süngerleri 45 dns hyper sünger ile değiştirildi. Minder süngerlerinin üzerine rahat ve konforlu bir oturum oluşması hedefiyle yorgan elyafı uygulaması yapıldı. Minderler, kolayca çıkarılıp yıkanıp takılabilsin diye yanlara kadar fermuarlandı. Tüm işlemlerin ardından koltuklar,Ünzile Hanım’a doğru yola çıkmadan önce fotoğraflanıp paketlendi.

Koltuklarını nubuk tarzı krem rengi kumaşıyla karşısında yepyeni haliyle gören Ünzile Hanım, sonuçtan ve kaliteli işçilikten çok memnun kaldığını bizimle paylaştı.

Bizler de tercihini Şekil Koltuk’tan yana kullandığıiçin Ünzile Hanım’a teşekkür ediyor, koltuklarını uzun yıllar keyifle kullanmasını diliyoruz.

Müşterilerimizden kazandığımız güven, memnuniyet ve teşekkürlerle yepyeni işler için sağlam adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster