Görece, Aysun Hanım Çekyat Yüz Ve Sünger Değişimi

Çekyatının yıpranan kumaş ve süngerlerinin yenilenmesini isteyen Aysun Hanım, bizlere sosyal medya aracılığıyla ulaştı. Referanslarımızı inceleyerek bizi seçtiğini belirten Aysun Hanım’a bizleri tercih ettiği için teşekkür ettik, detayları görüşmek ve kumaş sunumumuzu yapmak için kendisini atölyemize davet ettik.

Atölyemizde misafirimiz ettiğimiz Aysun Hanım’ın çekyatında yapılmasını istediği değişiklikler hakkında fikirlerini dinledik ve kendisine tüm isteklerinin yapılabilir olduğu konusunda görüşümüzü sunduk. Yeni kumaşlarını seçebilmesi için kendisine kumaş sunumu yaptık. Çok çeşitli renk, desen ve dokuları içeren kumaş kartelalarımızı inceleyerek kararını veren Aysun Hanım, çekyatta koyu yeşil, koltukta yeşil-kahverengi tonlarında desenli silinebilir ve leke tutmayan Sertex Markalı Simena Marisa serisinde kumaşları tercih etti. Takımı hareketlendirmesi için tekli koltukla kaplanan desenli kumaştan kırlentlerin yapılmasını tercih eden Aysun Hanım, böylelikle tüm seçimlerini tamamlamış oldu. Aysun Hanım’la ona çok uygun gelen bir fiyatta ve teslimat süresinde anlaştık ve kendisini tekrar görüşmek üzere evine uğurladık.

Aysun Hanım’ın Görece’deki evinden teslim alınıp atölyemize getirilen mobilyalara ilk olarak profesyonel söküm işlemi uygulandı. Söküm işleminin ardından koltukların iskeleti dikkatlice elden geçirildi ve kırık veya gevşeme olan yerler mengene sıkımı yardımıyla tutkallanarak güçlendirildi. Oturma yerlerindeki lastikler yenilendi. İskeleti güçlendirilen çekyat ve tekli koltuğun sırt, kol ve oturma yerlerine,32 dns gri, sert ve dayanıklı İşbir markalı süngerler ile süngerleme işlemi yapıldı. Süngerleri özenli bir şekilde yenilenen mobilyalar,kumaş döşeme uygulaması için hazır hale getirildi. Aysun Hanım’ın seçtiği kaliteli kumaşlarla kaplanan çekyat ve koltuğun son hali, eskisine kıyasla çok daha sağlam, rahat ve şık oldu.

Bütün işlemlerin ardından, çiçek desenli kumaşlar ile kaplanan fermuarlı kırlentler, fotoğraflama işlemi için çekyatın üzerine dizildi. Artık yola çıkmaya ve Aysun Hanım’la buluşmaya hazır olan çekyat ve koltuk, özenli bir şekilde paketlenerek nakliye aracına yüklendi.

Tam vaktinde Aysun Hanım’a teslim edilen yenilenmiş çekyat ve koltuğun görünümünden ve rahatlığından çok memnun kaldığını ifade eden Aysun Hanım,bizleri güzel yorumları ile gururlandırdı.

Aysun Hanım’ın yenilenen ve daha konforlu bir hale getirilen mobilyalarını uzun yıllar sağlıkla ve keyifle kullanmasını diliyoruz.

Böyle güzel geri bildirimlerden kazandığımız motivasyonla, büyük bir sevgiyle yaptığımız işlerimize yenilerini eklemek için yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz!

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster