Torbalı, Ebru Hanım Eski Koltuk Takımı Yüz Değişimi Ve Tamiratı

Torbalı’da yaşayan Ebru Hanım, bize İnternet sitemizdeki iletişim formumuz aracılığıyla ulaştı. Uzun yıllar zevkle kullandığı koltuk takımının artık eskiyip yıprandığını ve yenilenmesi gerektiğini söyleyen Ebru Hanım, koltuklarını yakından incelemek, kumaş örneklerini sunmak ve tavsiyelerimizi vermek için bizleri evinde misafir edebileceğini belirtti.

Torbalı’daki evine konuk olduğumuz Ebru Hanım’a koltuklarını yakından görerek tavsiyelerimizi ve görüşlerimizi sunduk. Kumaş seçimi konusunda kararsız olan ve mevcut yeşil renginin değişip daha açık ve düz bir renk istediğini belirten Ebru Hanım’a, kumaş sunumumuzu yaptık, renk ve doku alternatiflerini gösterdik. Uzun bir karar aşamasından sonra Ebru Hanım, tercihini Evipek markalı Tay tüyü serisinden silinebilir ve leke tutmayan koyu bej rengi kumaştan yana kullandı. Aynı zamanda koltuklarının onarımının da yapılmasını talep eden Ebru Hanım, süngerlerin de yenilenmesini rica etti. Ebru Hanım’ın tüm taleplerini dikkatlice not aldık ve tüm işlemler üzerinden kendisine uygun bir fiyat teklifi sunduk. Sunduğumuz fiyatın ayırdığı bütçe ile uyumlu olduğunu ifade eden Ebru Hanım,müşteri odaklı yaklaşımımızı çok beğendiğini ifade etti. Kendisine teşekkürlerimizi sunduk ve bize olan güvenini boşa çıkarmayacağımızın sözünü verdik.

Ebru Hanım’ın evinden atölyemize getirilen koltuk takımına öncelikle dikkatli ve profesyonel bir söküm işlemi uyguladık. İskeleti tamamıyla ortaya çıkan mobilyaların tamiratı titizlikle tamamladıktan sonra yıpranmış olan lastikleri uzun yıllar kullanılabilecek şekilde kaliteli lastikler ile yenilendi. Ardından Ebru Hanım’ın özel isteği doğrultusunda maksimum rahatlığa odaklandığımız koltuk takımının yaslanma ve kol kısmındaki süngerlerini yumuşak ve dayanıklı süngerler ile değiştirdik. Oturma yerindeki süngerlerin uzun yıllar keyifli bir oturum sağlayabilmesi için bu bölgelere Safaş markalı 32 dns sert sünger uygulaması yaptık. Sünger döşemelerin rahatlığını daha da artırabilmek için üstlerine yorgan elyafı uyguladık. Ebru Hanım’ın seçtiği kumaşla döşendikten sonra yepyeni bir görünüme kavuşan koltuk takımı, son haliyle oldukça şık ve konforlu bir hale geldi.Koltuk takımının görünümüne hareket katmak için son bir dokunuş olarak üzerini düz mavi ve çiçekli kırlentlerle süsledik.

Her zaman olduğu gibi fotoğraflama işleminin ardından özenle ambalajlanan koltuk takımı, Ebru Hanım’ın Torbalı’daki evine söz verdiğimiz zamanda ulaştırıldı. Eski koltuk takımını yenilenmiş, konforu oldukça artmış ve kendine özgü tarzına dokunulmadan kaliteli kumaşlarla itinayla döşenmiş olarak karşısında gören Ebru Hanım, bu sonuçtan duyduğu memnuniyeti bizimle içtenlikle paylaştı.

Şekil Koltuk olarak, bizi tercih ettiği için Ebru Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Yenilenmiş koltuk takımını güzel günlerde, sağlıkla ve keyifle kullanmasını diliyoruz.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster