Güzelyalı, Arslan Bey Yeni Koltuk Takımı Tasarımı Ve Üretimi

 Biz de koltuk yaptırdık çok kaliteli ve güzel... Ayrıca güler yüzlü ve ilgili olduğu için teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz :)                                         Markamızı İnternet sitemiz aracılığıyla tanıyan Arslan Bey,yaptığımız çalışmalara göz attıktan sonra bizlere telefon yoluyla ulaştı. İnternet sitemizdeki referansları tek tek incelediğini söyleyen Arslan Bey, o çalışmalardan hareketle yeni, chester Tarzı bir koltuk takımına sahip olmak istediğini belirtti. Renk olarak net bir şekilde mavide karar kılmış olan Arslan Bey’i mavi tonlardaki tüm kumaşlarımızın örneklerini içeren kartelalarımızı görmesi için atölyemize davet ettik.

Atölyemize gelerek teşhir ürünlerimizi inceleyen ve atölye ekibimizde tanışan Arslan Bey, istediği tarzda koltukları inceleyip test etti ve malzeme kalitesinden ve oturuş rahatlığından emin oldu.  Arslan Bey’e birkaç tasarım alternatifi sunarak zevkine uygun tercihi yapmasını istedik. Model seçiminin ardından sıra kumaş ve sünger seçimine geldi. Süngerlerde tercihini İşbir markasından 40 dsn  hyper soft süngerden yana kullanan Arslan Bey, kumaşta ise Dovita markasının Soft Kadife açık mavi yıkanabilir, silinebilir hafif parlak kumaşını tercih etti.  Mavi renk ile çok uyumlu olan bembeyaz tondaki kırlentler için ise kumaş tercihimizi yaptıktan sonra seçim işlemimiz sonlanmış oldu. Tüm işlemler için sunduğumuz fiyat teklifinde yeni bir koltuk takımı alma maliyetiyle kıyaslanamayacak seviyede bir tutarla karşılaşan Arslan Bey’le el sıkıştık ve anlaştık. Teslim tarihi konusunda da hemfikir olduğumuz Arslan Bey, bu kadar kısa sürede bu kadar çok işin yapılmasının altında büyük bir ustalık ve tecrübe olduğunu söyleyerek bizi onurlandırdı. Kendisine markamıza olan güveni için teşekkür ederek, yıllarca keyifle kullanabileceği bir koltuk takımı ortaya çıkarmak için titizlikle çalışacağımızın garantisini verdik.

Öncelikle sağlam bir iskelet ortaya çıkarmak için çalışmalara başlayan Şekil Koltuk üretim ekibi, planlı bir çalışma sonucunda belirlenen tasarıma uygun, kaliteli bir iskelet imal etti. Arslan Bey’le kararlaştırıldığı üzere iskeletin tüm ayaklar beyaza boyandı. Cilalama işleminden gelen koltuk takımının süngerleme, elyaflama ve kumaşlama işlemlerine başlandı. Koltuk takımının tüm süngerleme işlemi tamamlandıktan sonra, kol ve yaslanma yerlerine sağlamlığı artırıcı takviyeler yapıldı. Kullanım konforunu artırmak için süngerlerin üzerine silikon elyaf uygulaması yapıldı. Oturma yerindeki minderlerin yumuşaklığı ve rahatlığı için elyaf ilavesi ve şilte uygulamasının tamamlanmasının ardından son aşama olan kumaş döşeme işlemine geçildi. Seçilen kaliteli ve şık kumaşların uygulamasını itinayla tamamlayan Şekil Koltuk atölye ekibi, modern ve klasiğin birbiriyle buluştuğu çok zarif ve dayanıklı bir koltuk takımı ortaya çıkardı.

Fotoğraflama ve ambalajlama işlemlerinin ardından, söz verdiğimiz gibi büyük bir itinayla üretimini tamamladığımız koltuk takımının ArslanBey’in evine kararlaştırılan tarihte güvenle teslim edilmesini sağladık. Arslan Bey,koltukları teslim alıp ambalajlarını çıkardığında ortaya çıkan sonuçtanbüyük bir memnuniyet duyduğunu ve Şekil Koltuk’u tercih etmesinin çok yerinde bir karar olduğunu dile getirdi.

Biz de Arslan Bey’e hem bizi tercih ettiği için hem de güzel yorumları için gönülden teşekkür ediyoruz. Şekil Koltuk olarak, yeni koltuk takımını sağlıklı günlerde kullanmasını diliyoruz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster