Kemalpaşa Soğuk Pınar Mah, Pembe Hanım Eski Koltuk Takımı Ve Sandalye Yüz Yenileme Cila İşlemi

Pınar Hanım bizlere Web sitemiz aracılığıyla ulaşıp eski koltuk takımı ve sandalyelerinin döşemelerinin yıprandığını ve yenilenme zamanının geldiğini iletti. Başlarda ortaya çıkacak sonuçla ilgili birtakım tereddütler taşıyan Pembe Hanım, aklına takılan tüm soruları bizimle samimiyetle paylaştı. Aldığı cevaplardan tatmin olan Pembe Hanım, başka firmalarla yaptığı benzer görüşmelerden sonra koltuk takımı ve sandalyelerinin yenilenmesi için bizi tercih ettiğini belirtti.

Görüşmemizden kısa bir süre sonra atölyemizde misafir ettiğimiz Pembe Hanım,incelediği kumaş kartelalarından koltuk takımı ve sandalyeleri için zevkine en uygun renk ve modelleri seçti. Koltuk takımı için Damasko markalı Linen serisinden silinebilir ve yıkanabilir lacivert tonda bir kumaş seçen Pembe Hanım, sandalye yüzleri ve kırlentlerinde kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilen ve slilinebilir Damasko markalı Jaguar serisinden beyaz renk kumaş kullanmayı tercih etti.Şekil Koltuk’un aile bütçesi dostu fiyatlandırma yaklaşımından ve hızlı teslimat süresinden de oldukça hoşnut kalan Pembe Hanım, eski mobilyalarının değişimini bir an önce görmek için duyduğu heyecanla atölyemizden ayrıldı.

Pembe Hanım’ın Kemalpaşa’dan atölyemize getirilen koltuk takımı ve sandalyelerine Şekil Koltuk’un profesyonel ekibi tarafından söküm işlemi uygulandı. Öncelikle iskeleti elden geçirilen mobilyaların kırık veya gevşeme olan yerleri mengene sıkımıyla tutkallandı. Kırık olan yerler köşe takozlarıyla sağlamlaştırıldı. Bu işlemlerin ardından koltuk takımı ve sandalyeler cila işlemine gönderildi. Cila uygulaması olarak beyaz lake cila yapıldı. Koltuk takımını olduğundan daha modern bir hale getiren şık lacivert kumaşların döşenmesinin ardından, sıra sandalyelere geldi. Sandalyenin özel kumaşı ve modern dikişleri tam Pembe Hanım’ın isteğine göre ve büyük bir titizlikle yapıldı. Kırlentlerde tercih ettiği lacivert çerçeveli beyaz kumaş koltuk takımını hareketlendirdi, sandalyelerle büyük bir uyum sağladı. Kırlent kumaşlarına kolaylıkla çıkarılıp makinede yıkanabilmesi için fermuar uygulaması yapıldı.

Koltuk takımı ve sandalyelerinin bitmiş halinden oldukça etkilenen Pembe Hanım, Şekil Koltuk güvencesi altında mobilyalarını yeniletmiş olmaktan duyduğu mutluluğu bizimle paylaştı. Bizler de onun mutluluğu ile gururlanıp yapacağımız yeni işler için bir kez daha moral depolamış olduk.

Atölyemizde sağlam ve özenli bir şekilde paketlenen koltuk takımı ve sandalyeler, hiçbir zarar görmeden Pembe Hanım’ın Kemalpaşa’daki evine ulaştırıldı. Bizi tercih ettiği için Şekil Koltuk ailesi olarak Pembe Hanım’a teşekkür ediyor, yenilenen ve evinin havasını tazeleyen mobilyaları ile sağlıklı ve keyifli günler geçirmesini diliyoruz.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster