Gaziemir Evka 7 Doktorlar Sitesi, Ozan Bey Eski Salon Chester Koltuk Takımı Yenileme

Gaziemir Evka 7 Doktorlar Sitesi’nde yaşayan Ozan Bey’in salonundaki eski Chester Koltuk Takımını yeniledik!

Bizlere Web Sitemiz aracılığıyla ulaşan Ozan Bey, salonunda kullandığı ve artık yıpranmış olan eski Chester koltuk takımını yenilemeyi düşünüyordu.Kendisini atölyemize davet ederek neler yapabileceğimizi yüz yüze konuşmak istedik. Atölyemize gelen Ozan Bey daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları inceledi ve oldukça memnun kaldı. Birkaç model ve renk seçeneği üzerinde yoğunlaşan Ozan Bey’e düşündüğü renk skalasındaki farklı kumaş seçeneklerini sunduk. Pembe ve pudra tonlarında koltuk kumaşı ve mavi tonlarda kırlent kumaşını Evipek markalı kumaş katalogundan Mira serisinden beğenen Ozan Bey, koltuk takımını evinden telsim alabileceğimizi belirtti. Maliyet ve teslim süresi konusunda da beklentisiyle örtüştüğümüz Ozan Bey’le el sıkıştık ve anlaştık.

Ozan Bey’in Gaziemir Evka 7’deki evinden atölyemize getirdiğimiz koltuk takımının öncelikle söküm işlemini gerçekleştirdik. İskeletteki kırık ve çatlak yerler ağaç tutkalıyla yapıştırılıp sağlamlaştırıldı. Oturma yerindeki lastikler ve sırt yerindeki ithal elastik kolonlar yenilendi.Koltukların İngiliz Chester tarzını koruyarak gerçekleştireceğimiz uygulamalarımızın önemli bir kısmını sünger değişimi oluşturdu. İşbir markalı 32 dsn gri süngerlerle kaplanan koltuklar yumuşak ve oldukça dayanıklı hale getirildi. Sırt yaslanma bölümüne boncuk silikon elyaf ilavesi yapıldı.Son olarak Ozan Bey’in seçtiği canlı renklerle kumaşlanan koltuk takımı adeta yeni alınmış gibi oldu. Evipek marka silinebilir ve yıkanabilir kumaşlarla kaplanan koltuk takımını tamamlayan mavi renkli kırlentler, takıma oldukça şık ve dinamik bir hava kattı. Kırlentlerin de tamamlanmasıyla hem estetiği hem kaliteyi ön planda tuttuğumuz bir koltuk yenileme çalışmasını daha geride bırakmış olduk. Sonuç olarak ortaya rahat, modern ve çok kullanışlı bir oturma grubu çıktı.

Koltukların son halini Ozan Bey’e gösterdiğimizde, kendisi bu harika değişimden çok memnun oldu. Koltuk takımını bize emanet etmeyi tercih ettiği için mutluluk duyduğunu ifade eden Ozan Bey,koltuklarının tam istediği gibi şık, modern ve sağlam göründüğünü belirtti. Aldığımız yorumlardan duyduğumuz mutlulukla Ozan Bey’in yenilenmiş koltuk takımını evine zamanında önce güvenli bir şekilde teslim ettik.

Şekil Koltuk olarak titiz ve özenli bir çalışmanın karşılığında kazandığımız güler yüz ve güzel yorumlar ile bir kez daha gururlandık.Ozan Bey’in yenilenmiş koltuk takımını ailesi ve sevdikleriyle iyi günlerde kullanmasını diliyor, bizi tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz.

 

“Arkadaşlar, görüp görebileceğiniz en iyi koltuk tasarımcısı ve yüz değiştirme olarak harika bir çalışma yapıyor.Çoğu yeri gezdim dolaştım fakat Cemil Bey’in müşterisine verdiği değeri ben hiçbir yerde görmedim ve bunun yanında bana sunmuş olduğu örnekler olsun, fikirler olsun gerçekten harikaydı.
Öyle olsun bitsin değil, müşterisinin beğenmesi ve bu kadar güzel olacağını düşünmedim demesini sağlayacak kadar önemle ve özveriyle çalışıyor.İşini sanata dökmüş birisi, fazlası var azı yok...Ayrıca kendisine çok teşekkürler, sırf koltuklarımı erken teslim edebilmek için gece gündüz çalışıp bitirdiler.Sayenizde eşime erken sürpriz yapabildim :) Elleriniz dert görmesin,çook teşekkürler ŞEKİL KOLTUK...” Ozan A.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster