Urla Güvendik Mahallesi Mavi Plaj Caddesi, Sedat Bey Eski Koltuk Takımı Sünger Ve Yüz Yenileme

Şekil Koltuk’tan yakınları aracılığıyla haberdar olan Sedat Bey, Urla’dan atölyemizetelefonla ulaşarak salonunda duran eski koltuk takımının sünger ve yüzlerinin değiştirilmesini istediğini belirtti. Koltuk takımını yakından inceleyebilmek ve kumaş sunumumuzu yapabilmek için kendisini evinde ziyaret ettiğimiz SedatBey, bize çok misafirperver davrandı. Koltuk takımlarını uzun zamandır severek kullandığını, ama artık hem yıpranmış olduğu için hem de deseninden sıkılmış oldukları için yenileterek farklı bir renk ve daha modern bir kumaş cinsi seçmek istediğini söyledi. Royal Kumaş ’ın  Napa serisinden hafif parlak, kir tutmayan, yıkanabilir bej renkli bir döşeme kumaşı seçen Sedat Bey, takımı renklendirecek olan kırlentlerde ise uyumu yakalayacak şekilde koyu yeşil (zeytuni) tondaki kumaşı tercih etti. Maliyet ve teslimat tarihinde de karşılıklı anlaşarak el sıkıştığımız Sedat Bey’le, teslimatta tekrar görüşmek üzere vedalaştık.

Sedat Bey’in koltuk takımı Urla’dan atölyemize güvenli bir şekilde getirildi. Takımı oluşturan 1 adet ikili, 2 adet tekli koltuğun söküm işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapıldı. Koltukların iskeletindeki ufak çaplı gevşemeleri mengene sıkımıyla tutkallayıp sağlamlaştırdık.Süngerleri oldukça yıpranmış olan koltuklara, İşbir markalı kaliteli 32 dns gri süngerleri uygulayıp silikon elyaflama işlemi ile konforunu arttırdık.Yeni süngerleriyle eskisinden çok daha rahat ve kullanışlı bir hale getirilmiş olan koltuk takımı, seçilen ve sipariş edilen döşemelik kumaşlar ileyine büyük bir titizlikle kaplandı. Tüm bu işlemlerin ardından yepyeni bir görünüme kavuşan koltuk takımı,bu haliyle daha modern ve şık görünüyordu. Aynı zamanda içerdiği birinci kalite sünger ve elyaf malzemeleri sebebiyle de oldukça rahat bir koltuk takımı haline geldi. Her zamanki gibi son dokunuşu, Sedat Bey’in zevkli renk seçimine göre kaplanan ve kolay yıkanabilmesi için fermuar uygulanan kırlentleri koltuklara dizerek yaptık. Fotoğraflamanın ardından özenli bir şekilde paketlenen yenilenmiş koltuk takımı, bir süredir ayrı kaldığı Urla’daki güzel eviyle tekrar buluşmak üzere yola çıktı.

Sedat Bey’e koltuklarını hem hızlı hem özenli çalışan ekibimiz sayesindetaahhüt ettiğimiz süreden önce teslim ettik. Sedat Bey, yenilenmiş koltuk takımını karşısında gördüğünde büyük bir mutluluk yaşadı. Adeta yeni koltuk almış gibi hissettiğini söyleyen Sedat Bey, bu güzel değişimden dolayı çok memnun olduğunu, tercihini Şekil Koltuk’tan yana kullanarak çok doğru bir karar verdiğini ifade etti.

Biz de Sedat Bey’e bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Tüm kıymetli müşterilerimize olduğu gibi Sedat Bey’e dekoltuk takımının rahatlığı ile geçireceği uzun ve sağlıklı yıllar diliyoruz.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster