Hatay Poligon, Mine Hanım Eski Koltuk Yenileme ve Yüz Değişimi

Bizlere Web sitemiz aracılığıyla ulaşan Mine Hanım, yaptığımız telefon görüşmesinde iki tane tekli koltuğunun yüzlerinin çok yıprandığını ve yenilenmesini istediğini belirtti.Taleplerini dinleyerek görüş ve önerilerimizi paylaştığımız Mine Hanım, sunduğumuz fikirleri beğendi ve koltuklarını yakından görerek kaplanacak olan kumaşın seçimini yapabilmek için bizleri evine davet etti.

Hazırlığımızı yaparak birkaç gün sonra Mine Hanım’ın evine misafir olduk. Koltuklarını inceleyip evinin genel konseptine uygun birkaç kumaş tipi ve rengi önerdik. Sunumdaki önerilerimizi dinleyip kararını veren Mine Hanım, İstanbul merkezli Royal Tekstil markasının açık mavi tonlu kumaşlarından birini tercih etti. Puf ve kırlentler için de karteladan içinde mavi, beyaz ve mor tonları olan çiçekli kumaşı seçti. Tüm isteklerini not alıp fiyat teklifi sunduğumuz Mine Hanım, sunduğumuz uygun fiyattan dolayı memnuniyet duydu ve teslimat süresinde de anlaştıktan sonra kendisiyle vedalaşarak atölyemize doğru yola çıktık.

Mine Hanım’ın koltukları birkaç gün içerisinde atölyemize güvenle taşındı ve atölye ekibimiz tarafından uygulamaların yapılacağı bölüme getirildi. Öncelikle profesyonel söküm işlemi uygulandı ve koltukların eski kumaşları ve süngerleri özenle çıkarıldı. Ortaya çıkan iskelet kasasında gevşeyen yada oynayan bazı yerlere tamirat yapıldı. Koltukların sırt ve kol dayama yerlerine rahatlığını artırabilmek için sünger ilavesi yapıldı. Puf süngeri yumuşak ve rahatlığın artırılması için 45 dsn  hyper özellikte İşbir sünger ile yenilendi. İstanbul’dan gelen Royal markalı kumaşlar hazırlanarak koltuklara döşenmeye başlandı. İşlemler tamamlandıktan sonra ortaya çok kullanışlı, rahat ve oldukça şık görünen güzel bir oturma grubu çıktı. Fotoğraflanıp paketlenen iki tekli koltuk, puf ve fermuarlanan kırlentler Mine Hanım’a ulaştırılmak üzere atölyemizden yola çıktı.

Mine Hanım yenilenen koltuklarını söz verdiğimiz tarihte sorunsuzca teslim aldı. Ortaya çıkan işten oldukça memnun kalan Mine Hanım, bize ödemesini yaparak içten teşekkürlerini sundu.

Şekil Koltuk kalitesine güvenerek koltuklarını bize emanet eden Mine Hanım’a  Şekil Koltuk ailesi olarak çok teşekkür ediyor, yenilenerek evinin havasını tazeleyen koltukları ile sağlıklı ve keyifli günler geçirmesini diliyoruz.

Tüm Referanslar


Foto Galeri

tümünü göster